Акція «Відповідальність починається з мене» на ...Акція «Відповідальність починається з мене» на Рівненщині у 2018 році.

В області продовжується проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене». Акція проводиться з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя серед молоді.

13 лютого відбулася зустріч за участю заступника голови облдержадміністрації Богатирчук-Кривко С.К., керівника громадської спілки «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене» Товкач І.С., Устінової О.О. – координатора Акції, на яку також були запрошені Ліпський В.В. — начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, Марчук В.К. – начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, Чорна І.І. —  начальник відділу управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Терещук Н.Л. — начальник відділу управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Під час зустрічі були обговорені деталі проведення Акції в області на 2018 рік.

Серед основних завдань, які ставлять перед собою організатори акції – виявлення фактів порушення законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну, а також проведення просвітницької роботи, зокрема, розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій.

Для реалізації акції створять координаційну раду та залучать до співпраці представників управлінь облдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліцію та громадські організації.


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *