This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

Відбулося засідання колегії управління.Відбулося засідання колегії управління.

06 грудня відбулося засідання колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Наталія Чигир – начальник відділу у справах молоді, оздоровлення, контролю та діловодства управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, у вигляді  відеопрезентації доповіла про реалізацію молодіжної політики в області у 2018 році.

З даного питання також виступили:

Оксана Скляр – керівник обласної молодіжної організації «Рівненська округа Пласту НСОУ», яка поділилася здобутими досягненнями організації у 2018 році;

Вікторія Костюк– заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади, презентувала систему успішної реалізації молодіжної політики на прикладі Смизької ОТГ;

Світлана Роїк  – керівник громадської об’єднання «Агенція місцевого розвитку Дубенщини», проектний менеджер Привільненської ОТГ  презентувала діяльність активної молодіжної спільноти і результати їх діяльності у 2018 році.

За вагомий особистий внесок в реалізацію молодіжної політики управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації відзначило грамотами Оксану Скляр, Вікторію Костюк та Світлану Роїк.

З питання другого порядку денного Віталій Ліпський доповів про необхідність створення в Рівненській області штатних спортивних команд резервного спорту. А також виніс на обговорення питання щодо підпорядкування дитячо-юнацьких спортивних шкіл структурним підрозділам, до компетенції яких відносяться питання фізичної культури та спорту.

Сергій Шемосюк – директор комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради, який повідомив, що умови зарахування спортсменів до штатної збірної команди Рівненської області необхідно добре продумати, регламентувати це питання з метою заохочення і утримання наших молодих спортсменів в області. Зараз вважаю не на часі передачу дитячо-юнацьких спортивних шкіл підпорядкування структурним підрозділам, до компетенції яких відносяться в питання фізичної культури та спорту.

Ярослав Тучак – голова комітету фізичного виховання і спорту МОН, підтримав попереднього виступаючого з даного питання.

Л.Федорович – начальник відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації, який зазначив, що в їхньому районі ДЮСШ підпорядковуються відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації та ефективно функціонує. Проблем з використанням спортивної бази немає.

О.Машанєнков – президент федерації легкої атлетики Рівненської області, зазначив, що позитивні зрушення в суспільстві – це створення громадських організацій, яким надаються певні повноваження. Однак для передачі спортивних шкіл необхідне створення відповідної бази, яка наразі є в освіті. І зараз перехід на клубну систему розвитку спорту, як це є в розвинених країнах, у нас зарано.

Також на засідання колегії було підбито підсумки проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, за результатами яких нагороджено кращі райони, міста та ОТГ.

 


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *