This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

Гості зі Сходу облюбовали Рівненщину.Гості зі Сходу облюбовали Рівненщину.

З 26 липня по 08 серпня 2017 року на території дитячого санаторію “Хрінники” Демидівського району відпочивали діти зі смт Станиця Луганська. Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації для гостей організувало екскурсію, під час якої вони ознайомилися з історією міста Рівне. Також група з Луганщини відвідала Рівненський зоопарк.

 

Під час перебування гостей в таборі вони змогли разом з іншими відпочиваючими дітьми познайомитися та взяти участь в естафетах і конкурсах, котрі в рамках «Олімпійського літа», проводять працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Хоча для дітей з Луганщини, які увійшли до складу кожної команди, такі завдання були чимось зовсім новим, все ж таки у процесі виконання естафет вони достатньо добре впоралися і навіть встигли стати лідерами в своїх колективах.

 

По завершенню заходу організатори вручили переможцям і призерам естафет та конкурсів подарунки і нагороди від Відділення НОК України в Рівненській області.


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *