This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

Звіт про діяльність команди Ігоря Жданова в ...Звіт про діяльність команди Ігоря Жданова в Мінмолодьспорту

Менше тижня залишилося до формування нового Уряду. Ми підготували для наступників transition book (перехідний звіт). Що було у 2014-му, чого досягли, що намітили та слід зробити далі для успіху державної політики в сферах молоді, спорту, національно-патріотичного виховання. А зроблено за майже 5 років каденції — чимало. Про це звітуватиму в цьому та подальших постах.

Наприклад, результати роботи моєї команди і всього колективу Міністерства в молодіжній сфері це:

Збільшення державного фінансування молодіжної політики у ‼️9 разів, до 46,4 млн грн. в 2019 р. У 2014 році на це було передбачено лише трохи більше 5 млн грн.

Збільшення у ‼️16 разів, до 50 000 грн, розмірів премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Раніше молодь заохочували преміями в розмірі близько 3 тис. грн.

Понад ‼️35 000 нових місць для стажування та працевлаштування молоді. Вони створені спільно із соціально-відповідальним бізнесом та освітнім сектором в рамках ініційованого Міністерством європейського «Пакту заради молоді-2020» в Україні.

Більше ‼️8000 молодих людей з України, Литви, Польщі, які спільно реалізували 247 проектів під час молодіжних обмінів з цими країнами ЄС. Вони були започатковані Мінмолодьспортом у 2016 році.

У понад ‼️6 разів, до 12 000 000 грн, збільшено підтримку проектів молодіжних та дитячих громадських організацій в рамках конкурсу, який проводиться Мінмолодьспортом.

Наша команда реформувала цей конкурс. Ми ліквідувалу корупційну складову, він став відкритий та прозорий, з онлайн-трансляцією всіх етапів роботи конкурсної комісії в YouTube. Зменшили до мінімуму кількість чиновників в комісії. Допустили до конкурсу місцеві громадські організації, зробили планування заходів на рік вперед.

Це тільки частина того, що ми встигли зробити в молодіжній сфері з грудня 2014-го року по вересень 2019-го. Більше детально з transition book по молодіжній політиці можна ознайомитися тут: http://dsmsu.gov.ua/media/2019/08/27/15/Molod.doc

Ми не були самотніми на цьому шляху.  Я щиро вдячний за роботу та співпрацю кожному фахівцю Мінмолодьспорту, управлінням на місцях, молодіжним працівникам, молодіжним і дитячми громадським організаціям та міжнародним партнерам.

Подяка всьому складу профільного комітету ВРУ та небайдужим народним депутатам, Урядам Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана за підтримку наших ініціатив в молодіжній сфері.

#КомандаЖданова #НовіМожливостіДляМолоді


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *