This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

З 01 червня розпочинається сезон літніх таборів.З 01 червня розпочинається сезон літніх таборів.

Цього року планують оздоровити та забезпечити відпочинком понад 40 тисяч дітей. А це майже третина від усієї кількості.

Оздоровча кампанія повинна розпочатися своєчасно та повноцінно. У цьому переконана заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. Для цього необхідно врахувати багато складових. А це – і фінансування оздоровлення, і безпечність закладів для оздоровлення та відпочинку, забезпеченість їх педагогічним та медичним персоналом, якісне харчування для дітей.

Тож, аби узгодити роботу усіх причетних служб до оздоровлення та відпочинку дітей, у Рівненській ОДА відбулася координаційна рада за участю керівників оздоровчих закладів, освітян, медиків, рятувальників, працівників санстанції.

«Цього року з обласного бюджету на оздоровлення дітей передбачено майже 7 мільйонів гривень. За них планується оздоровити дітей з особливими потребами, а також тих, хто потребує особливої соціальної уваги та підтримки», — розповідає Світлана Богатирчук-Кривко.

Оздоровлення дітей за кошти обласного бюджету буде здійснюватися, як і минулого року, відповідно до Порядку надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок на оздоровлення дітей. Тобто шляхом співфінансування обласного і місцевих бюджетів та  відповідно до угод, які укладають батьки дитини з дитячим закладом області. Батьки знову мають змогу самостійно обрати заклад, у якому оздоровлюватиметься їхня дитина.


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *