This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

На Рівненщині пройшов Всеукраїнський молодіжний ...На Рівненщині пройшов Всеукраїнський молодіжний екологічний табір.

У період з 04 по 07 липня 2019 року громадська організація «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації організували проведення на території Рівненської області Всеукраїнського молодіжного екологічного табору.

Проведення табору дало можливість створити своєрідну платформу де своїм досвідом у реалізації кращих національних та зарубіжних екологічних молодіжних проектів ділилися 100 безпосередніх учасників з двадцяти однієї області України та м. Києва.


Спілкування, що відбувалося у дружній і невимушеній атмосфері заохотило молодь бережливо ставитись до навколишнього природного середовища, а також дало можливість виробити нові підходи та шляхи до вирішення питань з покращення екологічної ситуації в Україні.


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *