This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

Проведно нараду до ювілейної пластової зустрічі – ...Проведно нараду до ювілейної пластової зустрічі – «Джемборі – Рівно 30. Рівне».

На Рівненщині продовжують готуватися до проведення цієї події. Вона відбудеться 20-23 серпня. Таборове містечко буде розташоване у селі Хотин Рівненського району.

«Учасниками такого масштабного заходу будуть 1100 дітей та молоді. До нас планують приїхати пластуни з 18 областей України, делегації з Австралії, Польщі, Білорусі, Канади, США, Грузії», — розповів керівник проекту проведення зустрічі-джемборі «Рівно 30. Рівне» Юрій Шадий.

Програма Джемборі буде насиченою. На 20 серпня заплановане офіційне відкриття таборової зустрічі, яке розпочнеться з пластового церемоніалу. Учасники заходу візьмуть участь у різноманітних руханках, відбудуться заняття на терені. Вони включають у себе смугу перешкод, туристичні переправи, працюватимуть діти та молодь на водній, летунській, мистецькій правовій, екологічній та інших ділянках, що будуть знаходитися на території таборового містечка. Окрім того, тут діятиме Джемборі Talks відкритий університет, дискусійний майданчик з топ-спікерами. Учасникам також запропонують відвідати відомі туристичні об’єкти в Пересопниці, Клевані, Острозі та пластову оселю у селі Волошки. Також під час «Джемборі» планують урочисто відкрити анотаційну дошку про Пласт у Рівному.

Під час організаційної наради заступник голови облдержадміністрації Олександр Корнійчук та керівник апарату ОДА Олександр Бірюков закликали скоординувати зусилля усіх причетних служб задля організації події.

«Джемборі» — це надзвичайно масовий захід. До нас прибуде велика кількість дітей та молоді. Ніхто з них не повинен відчувати дискомфорту. Ми повинні забезпечити таборування такої великої кількості людей впродовж кількох днів на високому рівні. Стосовно фінансового забезпечення – то тут справи йдуть добре. З державного бюджету виділені понад один мільйон гривень на проведення міжнародного заходу, окрім того до співфінансування долучається й бюджет області. Тож зараз необхідно скоординувати усі свої дії причетних до проведення служб, аби продемонструвати хороший рівень організації», — наголосив Олександр Корнійчук.

Тож під час наради із причетними службами обговорили питання налагодження системи харчування, забезпечення резервного водопостачання, транспортного сполучення, роботи рятувальників, медиків.

Допомагати будуть й близько півтори сотні волонтерів.

Нагадаємо, Пласт – це найбільша патріотична організація в Україні, яка існує більше 100 років. Була заборонена в радянські часи, а в 1989 році відновлена. Тому цьогоріч святкуємо 30-річчя відновлення Пласту. Це найбільший проект Міністерства молоді і спорту із загальним бюджетом 1 мільйон 200 тисяч гривень. Всеукраїнська організація провела конкурс серед осередків, переможцем став осередок нашої області.


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *