This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

У СМИЗІ НЕЗАБАРОМ ВІДКРИЄТЬСЯ КЛУБ ФІНАНСОВОЇ ...У СМИЗІ НЕЗАБАРОМ ВІДКРИЄТЬСЯ КЛУБ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Щоб змінити якість свого життя, недостатньо просто знати, як це зробити. Головне — це системне практичне впровадження отриманих знань в повсякденне життя, вироблення правильних звичок, мислення і словникового звернення.

В рамках молодіжного проєкту #Школа_фінансової_грамотності, що реалізується членами Молодіжна рада Смизької громади за підтримки Управління молоді та спорту Рівненської ОДА, вже у жовтні відкриється клуб неформальної освіти на базі Smyha Biblioteka, яка виступає партнером ГО «Асоціація ТЕЗА».

Проєкт передбачає:
💡 Випуск інформаційного бюлетня «Фінансово грамотна сім’я», для розповсюдження серед молоді;.
💡Конкурс фотографій, спрямований на підвищення фінансової самосвідомості та виявлення потенційних і наявних проблем у сфері Фінансової культури, на тему «Мама! Ну купи! Купи! Купи!».
💡Відкриття молодіжного клубу з неформальної освіти «Школа Фінансової грамотності».

Тому слідкуйте за анонсами. Ми стартуємо з 1 жовтня з фотоконкурсу «Мама! Ну купи! Купи! Купи!» Надсилайте до нас свої цікаві історії про своїх дітей або знайомих, а також оригінальні фотографії до цієї теми на адресу v.kostuk@ukr.net або публікуйте на сторінці нашої групи #Молодь_Смизької_громади https://www.facebook.com/groups/206353956654951.
Не забувайте про хештеги #фотоконкурс #фінансова_грамотність #мамонукупи #асоціаціяТЕЗА #грошінавітер.

Партнерами проєкту виступають сертифіковані тренери Алексей Якунин (Alexey Yakunin)Юлія Шимко,громадські організації Діловий клуб «Партнер»#Освітній_центр_НащадокРозвиток КременеччиниАгенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН» та Молодіжна рада Смизької громади і Життєвий Капітал


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *