This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 

Ігор Жданов закликає українську молодь проявити ...Ігор Жданов закликає українську молодь проявити патріотизм та гідність.

За повідомленням Служби безпеки України виникають можливі спроби втягнення окремих представників молодіжних громадських організацій до діяльності, що може нашкодити міжнародному авторитету та іміджу нашої держави.
Зокрема, 14-22 жовтня 2017 року Російська Федерація планує проведення у м. Сочі (РФ) Всесвітнього фестивалю молоді і студентів (World Festival of Youth and Students,WFYS2017), у програмі якого заплановано відвідування іноземними делегатами тимчасово окупованих територій АР Крим, зокрема м.Севастополь та м. Сімферополь.
В організації вказаного фестивалю бере участь Всесвітня федерація демократичної молоді (World Federation Democratic Youth ) зі штаб-квартирою у м.Будапешт (Угорщина), «Росконгресс», National Youth Couneil of Russia, WFY2017-Russia, World Federation Democratic Youth. З початком «Холодної війни» організація була звинувачена Держдепартаментом США у «проросійських настроях», що призвело до виходу з її складу інших організацій-засновниць, окрім таких що представляли соціалістичні та комуністичні країни. ВФДМ використовувалась для забезпечення реалізації зовнішньої політики у молодіжній сфері СРСР, а з розпадом соціалістичного табору Російської Федерації.
Російською стороною ведеться активна інформаційна пропаганда проведення WFY2017. В офіційних повідомленнях організаторів фестивалю українські міста Севастополь та Сімферополь зазначаються як частина РФ.
До участі у фестивалі запрошені представники ОРДЛО, які вже анонсують проведення зазначених заходів. Водночас, російська сторона направила запрошення на адреси міжнародних організацій, у тому числі Національної молодіжної ради України та окремих молодіжних делегацій, які беруть участь у Європейському молодіжному форумі, що може дискредитувати нашу країну, якщо українські представники долучаться до вказаного заходу.
Вказані дії з боку РФ сприяють нівелюванню питання анексії АР Крим, порушують чинне законодавство України та міжнародно- правові угоди, завдаючи шкоди національним інтересам нашої держави.
Запланований в рамках Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у жовтні 2017 року перетин кордону анексованої Російською Федерацією частини України є грубим порушенням державного суверенітету України, законодавства України, загальновизнаних норм міжнародного права, у тому числі Статуту ООН, Резолюцій Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України» А/RES/68/262 від 27 березня 2014 року та «Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь» А/ RES/71/205 від 19 грудня 2016 року, Бакинської Декларації та Резолюції Парламентської Асамблеї ОБСЄ, а також інших багатосторонніх міжнародних договорів, сторонами яких є Україна та Російська Федерація.
Окрім цього, згідно зі ст.10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» в’їзд громадян України на тимчасово окуповану територію України і виїзд з неї допускаються через контрольні пункти в’їзду-виїзду (спеціально виділену територію на автомобільному шляху, залізничній станції з комплексом відповідних будівель, споруд і технічних засобів, де здійснюються прикордонний, митний та інші види державного контролю і пропуск осіб).
Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї тягне за собою відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/31544


Усі поля є обов'язковими до заповнення

Введіть ваш коментар:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *